که هستیم؟

ما بستری برای تامین و فروش تجهیزات در زمینه الکترونیک و رباتیک هستیم که ماموریت خود را تامین تجهیزات به روز برای تمام مردم ایران می دانیم. به عنوان یکی از به روز ترین فروشگاه‌های آنلاین فروش قطعات و تجیزات الکترونیک همواره سعی کردیم در مسیر توسعه دسته‌های کالایی جدید و رفع نیازهای مخاطبان حرفه‌ای حرکت میکنیم. برای این هدف ارائه بهترین و با کیفیت ترین کالاها مطابق با استانداردهای جهانی مهمترین وظیفه ماست. موفقیت ما بیش از هر چیز در گرو مشتریانمان است و بر اساس نیازهای آنها گام برمی‌داریم.به همین دلیل مشتری محوری و ارائه پشتیبانی حرفه‌ای مهمترین ارزش شرکت بیر رباتیک نوآوران ارومیه است.

اهداف ما

از اهداف ما کمک به گسترش علم, توسعه دانش و فراهم کردن تجهیزات به روز در راستای کمک به حوزه‌هایی مثل دانشگاه و صنعت است. همچنین در اختیار قرار دادن اسناد فنی به زبان فارسی برای استفاده راحت تر در کنار پاسخگویی به موقع به تمام سوال‌های مشتریان عزیز به ارتقای فروش و اشتغالزایی برای کمک به چرخه تولید یکی از اهداف ما  به حساب می‌آید. از دیگر هدف‌های این مجموعه کمک به شرکت‌های دانش بنیان جهت پیشبرد پروژه‌ها و اشتغال‌زایی و همچنین تامین تجهیزات اولیه در چرخه تولید و صنعت به شمار می‌آید. بنابراین تمام توانمان را در این راه پر مشقت به کار خواهیم گرفت.

ضمانت و اصالت کالاها

با توجه به تامین اکثر کالا از تولید کننده یا نماینده رسمی، طبق شرایط استفاده از خدمات امکان استفاده از ضمانت و اصالت کالا‌ها وجود دارد.

تامین مستقیم کالا

تمام محصولات فروشگاه به صورت مستقیم تامین و وارد کشور شده و بیر رباتیک همواره بدنبال به روز ترین محصولات در لبه دانش و تکنولوژیست.

پشتیبانی فعال

ما به ارتباط پایدار با مشتری معتقدیم، با پیام رسان‌ها، سیستم گفتگوی آنلاین فروشگاه و خطوط تماس تلفنی، در ساعات کاری در خدمت کاربران محترم هستیم.

توسعه تنوع کالایی

با بیش از 1200 کالا و تنوع، بدنبال رفع نیازهای مشتریان محترم هستیم. هدف گذاری بعدی بیر رباتیک افزایش تنوع تا 2000 عدد کالا در سال جاری است.

آینده روشن است

باور داریم جوانان ما با تکیه بر سخت افزارها و ابزارها میتوانند شگفتی ساز شوند.

در مورد شرکت

بیر رباتیک از سال 1393 در قالب وب سایت آموزشی و اطلاع رسانی در حوزه‌های الکترونیک و دیجیتال شروع به کار کرد، در سال 1395 وارد تجارت الکترونیک شده و آنچه از فروشگاه بیر رباتیک شناخته می‌شود زیر مجموعه‌ای از شرکت بیر رباتیک نوآوران ارومیه است که برای تامین، واردات قطعات الکترونیکی, صنعتی و فروش آنلاین تجهیزات با تنوع بالا فعالیت می‌کند. قابل ذکر است که هر یک از کالاهای ما در مسیر کمک به توسعه و ارزش آفرینی در پروژه های تحقیقاتی و صنعتی ایران دسته بندی می‌شوند.