Slide thumbnailراهنمای خرید از فروشگاه بیر رباتیک، خرید از چین و فروشگاه های خارجی، قطعات الکترونیک، رباتیک و ماژول های صنعتی

تامین سفارشات و جلب اعتماد مشتریان هدف ماست.

فروشگاه بیر رباتیک

لوگوی فروشگاهلوگوی بیر رباتیک

با سلام خدمت مشتریان محترم. مشکلات متعددی برای واردات قطعات و اقلام ضروری برای صنایع به‌وجود آمده‌است. ولی ما همچنان در کنار شما هستیم. در قدم اول هدف ما کاهش هزینه‌ها و تامین نیاز‌های مشتریان محترم است. ولی ما در این مسیر تنها هستیم. چرا که برخی افراد همچنان به سود چند برابر فکر می‌کنند و در مسیر‌های مختلف در مقابل ما می‌ایستند ولی همچنان تفکر ما اینست:

“تامین سفارشات و جلب اعتماد مشتریان هدف ماست.”
هادی اهروانی – 29 فروردین 98

نحوه‌ی محاسبه‌ی قیمت پایه‌ی محصولات

قیمت پایه‌ی محصولات از پارامتر‌های زیر تشکیل شده است:

  1. قیمت فروشنده خارجی (بر حسب واحد یوان، دلار یا یورو)
  2. نرخ ارز، این نرخ برای تمام واحد‌ها به صورت آنلاین به روز می‌شود.
  3. هزینه‌های حمل و ترخیص وابسته به وزن محصول می‌باشد، به صورت خودکار محاسبه می‌شود.
  4. هزینه بازرگانی، مربوط به هزینه‌های بازرگانی کشور مبداً و مقصد می‌باشد.
  5. کارمزد، درصد مشخصی بعنوان کارمزد فروشگاه به قیمت تمام شده اضافه می‌شود.

هر یک از پارامتر‌ها به صورت خودکار در فرمول محاسبه و در نهایت قیمت پایه برای محصولات تعیین می‌شود. این پارامتر‌ها با توجه به شرایط و قوانین خرید از خارج کشور به روز می‌شوند. جدول زیر نمونه‌ای از جدول محاسبه‌ی قیمت پایه می‌باشد(آخرین تغییرات قوانین فروردین 98).

فرآیند سفارش از خارج - جدول محاسبه ی قیمت سفارش از چین

هزینه‌های حمل (جدید)

در حال حاضر برای هر کیلوگرم بار حدود 100 یوان برای ترخیص و کارهای حمل‌و‌نقل لحاظ می‌کنیم. ولی در اردیبهشت ماه 98، بدنبال هماهنگی و جمع آوری پشتیبانی مالی لازم برای کاهش هزینه‌ها نزدیک 50 یوان برای هر کیلو هستیم. این امر در قیمت تمام شده‌ی محصولات تاثیر خواهد گذاشت و همچنین امیدواریم موجودی اولیه به برخی از محصولات اضافه کنیم تا امکان سفارش آنی وجود داشته باشد. جهت همکاری و ارسال نظرات با ما در ارتباط باشید.

براساس مدیریت زمان‌بندی سفارش (جدید)

همچنین ثبت سفارش را تا زمان افزایش تقاضا به‌ دو بار در ماه کاهش می‌دهیم. به این صورت که اول و پانزدهم هر ماه تمامی سفارشات ثبت شده ترتیب اثر داده‌خواهند‌شد. این امر از آن جهت ضروری است که امکان ثبت سفارش زیر یک کیلوگرم در حال حاضر فراهم نیست و در صورت اقدام برای ثبت سفارش قیمت تمام شده غیر واقعی و بسیار بالاتر از مبلغ نمایش داده شده در سایت خواهد بود.

با توجه به این موضوع در صورت ثبت سفارش، در اولین تاریخ ثبت سفارش، سفارش مشتری به وضعیت در انتظار بررسی تبدیل شده و محصولات طی 15 الی 30 روز کاری از تولید‌کننده خرید و تحویل مشتری می‌گردند.

قوانین مربوط به روند سفارش

دیاگرام زیر روند ثبت سفارش تا ارسال به مشتری را نمایش می‌دهد. کاربران سایت علاوه بر توضیحات این صفحه می‌بایست شرایط استفاده از خدمات را نیز مطالعه و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

با توجه به هزینه‌های پیش بینی نشده، در مواردی طبق دیاگرام زیر، امکان تغییر قیمت نهایی محصول وجود دارد:

با توجه به قیمت درج شده بر روی محصولات، سفارش ثبت می‌شود. در مواردی امکان دارد علاوه بر قیمت درج شده بر روی محصول، هزینه های پیش بینی نشده‌ای در سفارش به وجود آیند. در اینصورت کارشناسان با مشتری تماس گرفته و برای اطلاع رسانی و انجام مراحل تسویه و تحویل محصول اقدام خواهند نمود.

قیمت پایه: قیمت درج شده برای محصول، قیمت پایه می‌باشد.
سفارش کالا: بعد از انجام فرآیند خرید، فرآیند سفارش شروع می شود.
هزینه‌های پیش بینی نشده: در صورت وجود هزینه های پیش بینی نشده، قیمت پایه به روز می شود.
ارسال به مشتری: بعد از اتمام فرآیند سفارش، کالا ارسال و از طریق پست قابل رهگیری خواهد بود.

فرآیند سفارش از خارج، چین، محصولات الکترونیک و رباتیک، سنسور ها و قطعات - بیر رباتیک

کاهش هزینه‌ها و خرید عمده

تامین سفارشات و جلب اعتماد مشتریان هدف ماست.

کارشناسان بیر رباتیک برای تامین سفارشان با کمترین هزینه و سریع‌ترین زمان ممکن تلاش می کنند. از این رو برای بهترین روش تامین سفارشات با کارشناسان تماس حاصل فرمایید. در خرید عمده با توجه به تعداد سفارش از 5 الی 10 درصد در قیمت نهایی تخفیف شامل خرید خواهد شد:

  1. تعداد 10 الی 20 عدد (5 درصد تخفیف)
  2. تعداد 20 الی 50 عدد (10 درصد تخفیف)

‌دسته بندی فروشنده ها

فروشگاه‌های خارجی معتبر (مربوط به برند‌ها، شرکت‌ها و تولید کننده ها)، محل سفارش محصولات فروشگاه می‌باشند. در سایت فروشگاه‌های خارجی با عنوان فروشگاه‌های مبدأ نیز مشخص می‌شوند. کارشناسان سایت با بررسی این فروشگاه‌ها محصولات منتخب را در دسته‌بندی‌های سایت اضافه می‌کنند. این محصولات در صورتی که در دسته‌ی فرعی از شاخه‌ی فروشگاه‌های خارجی قرار گرفته باشند با ساختار زیر قابل بررسی و انتخاب هستند:

دسته بندی محصولات خارجی، فروشگاه های چینی

در تصویر، بخش A دسته‌های فرعی را نمایش می‌دهد که هر کدام فروشگاه یا تولید کننده (برند یا شرکت) خارجی هستند. بعنوان مثال B، شرکت waveshare بعنوان یک شرکت تولید‌کننده و پیشرو در نوآوری و ارائه ی سخت افزار با خدمات شخصی و راه حل‌های متنوع است. با کلیک بر روی این دسته می‌توانید تمام محصولاتی که به صورت نمونه از این تولید کننده به سایت اضافه شده است را مشاهده کنید.

کارشناسان سایت با بررسی فروشگاه‌های خارجی نمونه‌هایی از تولیدات شرکت‌ها را در زیر دسته‌ها اضافه می‌کنند، البته مشتریان در صورت نیاز می‌توانند کالای خاص مورد نیاز خود را نیز برای تامین و ثبت سفارش ارسال نمایند.

زیر دسته ها هر کدام مربوط به فروشگاه یا تولید کننده‌ی خاصی در خارج از کشور می‌باشند، بنابرین برای کاهش هزینه‌های حمل نقل خارج از کشور می‌توانید تنها از یک زیر دسته برای ثبت سفارش اقدام فرمایید.

هزینه های حمل نقل خرید از چین به ایران