فروشگاه بیر رباتیک

بیر رباتیک آزمایشی

خرید از تمامی وب سایت های خارجی و ارسال به ایران با کمترین تعرفه:

  1. در ابتدا میتوانید کالای مورد نظر خود را از سایت های خارجی  انتخاب کنید.
    در  گوگل جست جو کنید و یا از آدرس فروشگاه های معتبر استفاده کنید، در صورتی که در پیدا کردن لینک کالای خود مشکل دارید. میتوانید با ما در تماس باشید.
  2. ثبت درخواست خرید خود و استعلام قیمت از ما
    در سمت چپ همین صفحه شما میتوانید درخواست استعلام قیمت خود را ارسال کنید. کارشناس های ما پس از بررسی درخواست با شما تماس میگیرند.
  3. تایید کالا و مدت زمان دریافت و پرداخت هزینه
    پس از ثبت درخواست شما و تماس کارشناس میتوانید پرداخت خود را انجام دهید و منتظر دریافت کالا باشید. ما در کمترین زمان کالای شما را درب منزل تحویل میدهیم.

سفارش یا درخواست خود را اینجا ارسال کنید

0 + 5 = ?

خرید، امورگمرکی و ترخیص کالا

تمام فرآیند مربوط به خرید کالا، ارسال از کشور مبدا و امور گمرکی و ترخیص کالا تا تحویل کالا بدست مشتری توسط کارشناسان بیر رباتیک انجام شده و پیشرفت روند از طریق تیکت مربوط به سفارش به مشتری اطلاع رسانی می شود.

حمل و نقل

با توجه به نیاز مشتری ها کارشناسان ارسال مرسوله های بیر رباتیک خدمات پستی پیشتاز و سفارشی و در صورت نیاز باربری ترمینال و تیپاکس را بعنوان روش های حمل و نقل برای ارسال مرسوله ها قرار داده است.

پرداخت امن

این فروشگاه مجهز به درگاه پرداخت الكترونيكی است كه از طريق آن دارندگان كليه كارت‌های بانكی عضو شتاب می‌توانند با استفاده از مشخصات كارت بانكی خود نسبت به خريد كالا يا خدمات بصورت الکترونیکی از طریق درگاه‌های پرداخت اینترنتی استاندارد اقدام نمايند.

پشتیبانی 24 ساعته

اعضای سایت میتوانند از طریق داشبور کاربری نسبت به ارسال تیکت های پشتیبانی اقدام نمایند، این تیکت ها در اولین فرصت توسط کارشناسان پاسخ داده خواهد شد. همچنین برای ارتباط مستقیم کاربران مهمان در سایت فرم ارسال در خواست و شماره تماس مرکز قرار داده شده است.