گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
خانه / وبلاگ / تیرهای چراغ برق و برج های کلیسا بعنوان ایستگاه پهپادها

تیرهای چراغ برق و برج های کلیسا بعنوان ایستگاه پهپادها

amazon-prime-air-drone

تقریباً دو سال است که آمازون از برنامه خود برای به کار گیری پهپادها به منظور توزیع بسته هایش پرده برداری کرده. اگرچه به خاطر مشکلات متعدد رگولاتوری، سیستم تحویل با پهپاد هنوز زمان زیادی را تا اجرایی شدن پیش رو دارد، اما آمازون با جدیت تمام به توسعه آن می پردازد. در همین راستا و بر اساس پتنتی که به تازگی از سوی PatentYogi منتشر شده، ، آمازون می خواهد تقریباً از تمامی سازه های مرتفع همچون تیرهای چراغ برق، دکل های موبایل و حتی برج های کلیسا برای شارژ کردن یا نشاندن پهپادهای خود استفاده کند. با بیر رباتیک همراه باشید.

در این گواهی ثبت اختراع آمده است:

این ایستگاه ها قادرند امکانات متعددی را برای وسایل هوایی بدون سرنشین (UAV) ارائه کنند، که از آن جمله می توان به افزایش طول پرواز، ارتقاء دقت پیمایش مسیر، و حتی پناه گیری در صورت بروز شرایط نامساعد اشاره کرد.

از آنجا که اطلاعات فوق از روی پتنت ثبت شده به دست آمده، هیچ تضمینی نیست که محصول نهایی بر اساس آن تولید شود. اما به هر حال می توان اطلاعاتی را در مورد آینده شرکت بزرگ آمریکایی و ایده هایش در زمینه برنامه تحویل با پهپاد به دست آورد.

طبق اطلاعات پتنت منتشر شده، این ایستگاه ها علاوه بر فراهم ساختن سکوی فرود، می توانند پهپادها را شارژ نموده و آنها را در پیمودن مسیر بعدی راهنمایی کنند.

اما جالب ترین ویژگی این مراکز، عملکرد برخی از آنها به عنوان سیستم تحویل از پهپاد به انسان است. در این حالت، پهپاد می تواند بسته را درون محفظه مخصوص تعبیه شده در ایستگاه انداخته و سپس با استفاده از تجهیزات خاص، آن را به سطح زمین منتقل نماید.

در ادامه تصاویر و توضیحات مربوط به این پتنت را مشاهده می کنید:

amazon_drone_station_patent_1-w600 amazon_drone_station_patent_2-w600

کانال تلگرام بیر رباتیک

درباره Ahrovani Hadi

مشاهده بیشتر

-sgURvz6

اکتیو پایتون

اکتیو پایتون: در اکتیو پایتون محبوب ترین بسته های پایتون برای علم داده(Data Science)، یادگیری ماشین، …

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

با خبر سازی از
avatar

wpDiscuz